Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi - i7 8700K

Analog Google AdSene - High payouts, Bonus 5$ for registration
En güçlü donanım bileşenleri ile şeffaf kasaya ışıl ışıl bir oyun bilgisayarı topluyoruz. Yüksek FPS odaklı bu sistemde yükleme süresi de istemiyoruz, bu yüzden mekanik disk yok, salt SSD var! Parça ve fiyatlar için tıklayın:

MSI Z370 Godlike Gaming anakart, Intel Core i7 8700K işlemci, Nvidia GeForce GTX 1080Ti ekran kartı, Samsung 960 Pro 1 Terabyte NVMe SSD, Corsair kasa, güç kaynağı, sıvı soğutucu ve elbette RAM'ler ile çok güçlü bileşenleri bir araya getiriyoruz. Tam bileşen listesi için makalemize bakabilirsiniz.

Sistem toplama rehberimizi adım adım takip ederek kendiniz toplama bilgisayar hazırlayabilirsiniz. Hazır sistemlere göre PC toplama zevki de cabası. Özelleştirme imkanları ile oyun bilgisayarını sistem tavsiyelerimize göre değiştirebilirsiniz de:

2018 ve ötesinde uzun yıllar kullanılabilecek, tek çekirdek performansı çok yüksek doğal olarak FPS'ye odaklı bu sistemi oyunları test etmek için kurduk. Oyunların ötesinde ekran kartı ve diğer bileşen testlerinde de kullandıkça sizlerle artı ve eksilerini de paylaşacağız.

YouTube Bilder

Alle Bilder vom größten bis zum kleinsten
Klicken Sie mit der rechten Maustaste und wählen Sie "Bild speichern unter...", um das Originalbild auf Ihren Computer herunterzuladen.

Bild-URLs:

Direkter Link zum Bild mit Auflösung: 1280x720

Direkter Link zum Bild mit Auflösung: 640x480

Direkter Link zum Bild mit Auflösung: 480x360

Direkter Link zum Bild mit Auflösung: 320x180

Direkter Link zum Bild mit Auflösung: 120x90

Ein paar Frames aus dem Video und URLs zu jedem:

Titel und Beschreibung

Beschreibung und Titel des Videos.
Wenn die Felder leer sind, gibt es keine Beschreibung für das Video.
Titel:

Beschreibung des Videos.